Fotografia produktowa – packshot


KOLOR

Wykonywanie przez nas fotografie produktowe Lublin, poza niezaprzeczalną jakością, prezentują też nasycenie i głębię kolorów.

JAKOŚĆ

Profesjonalne studio fotograficzne i sprzęt, pozwala na wykonanie najwyższej jakości fotografii.

EFEKTOWNOŚĆ

Realizowane przez nas fotografie produktowe charakteryzują się niezwykłą estetyką wykonania.

REALNOŚĆ

Kreowane przez AID agencja interaktywna Lublin zdjęcia odznaczają się, na tle innych, niezwykłą autentycznością przedstawionych produktów.


Fotografia to stosunkowo młoda dziedzina artystyczna, która obecnie stanowi niemal równorzędną rolę ze swym pradziadem – malarstwem. Jej walory zostały docenione również w marketingu, ponieważ dobre zdjęcie skutecznie przyciąga wzrok i zmusza do zatrzymania się przez moment na stronie internetowej, która prezentuje ową fotografię. AID agencja interaktywna Lublin, oferuje profesjonalne wykonanie fotografii produktowych. Realizowane przez nas zdjęcia nie tylko efektywnie przykuwają wzrok odbiorców, ale również, dzięki ekskluzywnemu studio fotograficznemu, predestynują do rangi artystycznych dzieł. Kreowana przez nas fotografia produktowa nie tylko oddaje faktyczny kształt obiektu, ale również jest pełna magii i wysokiej estetyki wykonania, co sprawia, że fotografowany produkt staje się pożądany przed konsumentów.

Fotografia produktowa jest niezbędnym elementem każdego sklepu internetowego. Niemniej jej wykonanie wymaga wiedzy i umiejętności, a także odpowiedniego oświetlenia i tła. Fotografia reklamowa nie jest typowym rodzajem tej dziedziny sztuki, dlatego jej realizacja znacznie różni się od kreowania każdego innego typu zdjęć. Niezaprzeczalnym atutem AID jest fakt, że wykonujemy tylko jeden z szerokiej gamy wariantów fotografii, jakim jest obszernie pojmowana fotografia produktowa, w której skład wchodzi fotografia reklamowa i zdjęcia 360. Mówi się, że nie ilość, a jakość czyni mistrzem – i tego się trzymamy, pogłębiając swoją wiedzę z zakresu tego rodzaju fotografii. Studio fotograficzne to niezbędny atrybut pracy fotografa. Posiadane przez nas przystosowane jest to realizowania zdjęć produktów, od tych małych po całkiem pokaźne. Profesjonalny sprzęt, którym dysponujemy, pozwala na uchwycenie najdrobniejszych szczegółów i uwydatnienie atutów każdego fotografowanego towaru.

My, jako wysokiej klasy profesjonaliści, skupiamy się na jakości, zawężając zakres swoich usług do różnych wariantów, jakie oferuje fotografia produktowa. Wypełniamy cele, jakie powierza się agencjom reklamowym i interaktywnym, jednocześnie tworząc fotografie z największą precyzją i zaangażowaniem. Jest to zasługa nie tylko najwyższej jakości sprzętu i niezaprzeczalnych umiejętności fotografa, ale również znakomitemu i w pełni wyposażonemu studio fotograficznemu Lublin, gdzie siedzibę ma AID.

Stworzenie doskonałej i pełnej wartościowego tekstu strony www firmy to nie wszystko. Żadna z nich, jeżeli nie posiada atrakcyjnych fotografii produktowych, nie jest w stanie na większą skalę zaistnieć w Internecie. Badania wykazują, że ludzie największą uwagę zwracają na obraz, który jest nieangażujący. Tekst, nawet wybitnie napisany, nie zainteresuje tak jak fotografia, ponieważ odbiorca Internetu czyta tylko tę treść, której szuka. Fotografia natomiast może przykuć wzrok, nawet jeśli nie wiąże się z poszukiwanym tematem zainteresowań. Nie bez powodu zrobienie pierwszego wrażenia na drugiej osobie wynosi kilka sekund - ludzie najpierw widzą, dopiero później słyszą.

AID oferuje wykonanie niestandardowych i kreatywnych fotografii w Lublinie, które nie tylko przyciągną wzrok odbiorcy, ale również zachęcą do zapoznania się z propozycją usług Twojej firmy. Oferowane przez Ciebie produkty zaprezentujemy w taki sposób, że ich efektowność zwiększy się kilkakrotnie!

Jako AID agencja interaktywna Lublin oferujemy wykonanie fotografii produktowych, przy czym na szczególną uwagę zasługuje packshot 360, inaczej mówiąc - fotografia obrotowa. To nowoczesny sposób przedstawienia produktów, który pozwala na ich przekręcanie, a więc ujrzenie w najbardziej realistyczny i pełny sposób. Nie stanowi dla nas różnicy czy Twoja firma proponuje artykuły spożywcze, chemiczne, a może oświetleniowe. Wszelakie powierzone nam zadania wypełnimy z jednakowym zaangażowaniem, pasją, a także indywidualnym podejściem. Każdy klient ma inne potrzeby i cele, a naszym priorytetem jest ich spełnienie. Zapraszamy do współpracy z AID Lublin i osobiste przekonanie się jak profesjonalna jest wykonywana przez nas fotografia produktowa.

 

ZAINTRYGOWANY?


Zapraszamy do kontaktu z nami! Z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.


Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego  w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013. Projekt RPLU.01.01.00-06-117/12
Zbudowanie konkurencyjnej pozycji przedsiębiorstwa aid interactive agency Jacek Łopatek przez wprowadzenie innowacyjnych usług oraz nowoczesnych technologii w branży informatycznej.
Aid intractive agency Jacek Łopatek - ul. Fryderyka Chopina 7/24, 20-026 Lublin. Telefon +48 881 77 11 77