Identyfikacja wizualna


WYOBRAŹNIA

Stworzona przez nas identyfikacja wizualna skutecznie pobudzi wyobraźnię każdego, kto się z nią spotka. Dzięki nam Twoja firma będzie pozytywnie kojarzona, skrywając w swoim logo wiele znaczeń.

KREATYWNOŚĆ

Niebanalne pomysły – to właśnie my! Stawiamy na innowacje i niekonwencjonalne koncepcje. Z nami nie ma nudy, a Twoja identyfikacja wizualna wyróżni się na tle konkurencji.

OBRAZOWOŚĆ

Tworzone przez nas identyfikacje wizualne niezaprzeczalnie przyciągają wzrok, a jest to priorytet w takich projektach. Trafnie zobrazujemy kwintesencję założeń Twojej firmy.

SKUTECZNOŚĆ

Piękna i barwna identyfikacja wizualna to nie wszystko. Naszym priorytetem jest, aby realizowała ona założone cele reklamowe i była skuteczna. Zaufaj nam, a my zagwarantujemy Ci sukces.

Identyfikacja wizualna to całokształt działań, których celem jest wywieranie wrażeń wzrokowych na odbiorcach. To znak, z którym utożsamiana będzie Twoja firma, dlatego tak ważne jest, aby jego percepcja wywoływała pozytywne skojarzenia. Taki identyfikujący symbol powinien być prosty i oczywisty dla wszystkich adresatów, jednocześnie implikując ukryte znaczenia.

Identyfikacją wizualną w Lublinie zajmuje się wiele agencji reklamowych, oferując przede wszystkim tworzenie logo dla firm. Taka praca wymaga umiejętności graficznych i twórczych. Logo firmy musi nie tylko przedstawiać obrazek związany z firmą, ale również stanowić kwintesencję jej celów. Dzięki temu takie logo swobodnie odwołuje do konkretnej firmy, konotując z jej pozytywnymi stronami. Dobrze opracowana identyfikacja wizualna przynosi, nie dające się przecenić, korzyści reklamowe, które składają się na sukces całej firmy. AID agencja interaktywna Lublin wykona dla Ciebie skuteczną identyfikację wizualną w Lublinie, aby Twoje logo firmowe kojarzyło się nie tylko z profesjonalizmem, ale aby jego odpowiednio dopracowane barwy lepiej zwracały uwagę odbiorców. W zakresie swych usług oferujemy, dopracowane w każdym calu, projekty graficzne, które mogą zdecydować o jeszcze bardziej przychylnym postrzeganiu Twojej firmy. Logo firmowe i całokształt działań z zakresu projektowania graficznego tak istotnie wpływa na sukces firm, ponieważ:

Wzrok jest w głównym zmysłem rozstrzygającym o pozytywnej bądź negatywnej percepcji ludzkiej. Najpierw widzimy, później dopiero angażujemy inne zmysły.

Dzieje się tak z tego względu, że zmysł wzroku jest najmniej absorbującym ze zmysłów. Wrażenia optyczne pozwalają pobudzić zainteresowanie lub wywołać niechęć, dlatego tak ważna jest trafna i atrakcyjna identyfikacja wizualna. Kiedy coś wzbudzi nasze wzrokowe zaciekawienie, wtedy dopiero zajmujemy się właściwą treścią, która wymaga większego skupienia i umysłowego zaangażowania. AID doskonale wie, jak najlepiej trafić do klienta i stworzyć atrakcyjne loga firm, które jest budulcem marketingu reklamowego. Zwrócimy uwagę internetowych odbiorców na Twoją firmę. Mimo niezaprzeczalnego, ogromnego znaczenia stron www, nie są one jedyną reklamą dla firm. Niemałą rolę mają wciąż tradycyjne formy.

Ulotki reklamowe i wizytówki – śmieci czy skuteczna reklama?

Identyfikacja wizualna jest istotna nie tylko w Internecie. Logo firmy jest znaczącą sygnaturą na papierze, znakując nie tylko ulotki reklamowe, ale również karty menu – jeżeli mówimy o restauracji lub barze, produkty, pieczątki lub wizytówki. Przechadzając się ulicami różnych miast, na każdym kroku ktoś wciska nam do ręki ulotki reklamowe. Jest to w większości denerwujące i taka reklama, po wcześniejszym zerknięciu, szybko ląduje w koszu na śmieci. Mało która ulotka jest w stanie zainteresować odbiorcę, ponieważ zazwyczaj są one niestarannie wykonane, dodatkowo na nieprzyjemnym w dotyku papierze. Z drugiej strony konieczne jest ich posiadanie przez firmę, ponieważ, mimo wszechobecności Internetu, nie każdy z niego korzysta. Często czynnikiem determinującym jest wiek, ale nie tylko. AID stworzy dla Ciebie całościową identyfikację wizualną,która obejmuje między innymi sporządzenie trafnych, atrakcyjnych i czytelnych ulotek reklamowych. Logo firmy to jedno, a projekt graficzny ulotek, wizytówek i innych form reklamowych, to drugie. Dlatego, z myślą o klientach i ich cennym czasie…

Organizujemy cały marketing reklamowy od podstaw!

Nikt nie lubi załatwiać poszczególnych spraw w różnych miejscach. Jeżeli ktoś posiada firmę, to chce wszystkie formalności marketingowe załatwić w jednym miejscu. Nam możesz zaufać, ponieważ zapewniamy kompleksowe usługi wizualizacji i reklamy w Lublinie!

Oferujemy:

•zaprojektowanie profesjonalnej strony internetowej;

•zadbanie o identyfikację wizualną, w tym logo firmowe i graficznie dopracowane strony www;

•wykonanie profesjonalnych fotografii produktowych, na których atrakcyjność wpływają nie tylko nasze umiejętności, ale także profesjonalne studio fotograficzne;

•chwytliwe i wartościowe teksty, opracowane pod kątem pozycjonowania;

•wszelkiego rodzaju reklamy papierowe, w tym ulotki, banery, pieczątki i wiele, wiele innych

Wszystko w jednym miejscu – to zapewni Ci AID agencja interaktywna Lublin. Wnikliwie przeanalizujemy Twoją firmę, aby nie tylko identyfikacja wizualna była adekwatna, ale również kreowane przez nas teksty mogły stanowić kwintesencję tego, co najlepsze w Twojej firmie. Zwróć się do nas, a my zagwarantujemy, że nasza praca przyczyni się do sukcesu Twojej działalności.

 

ZAINTRYGOWANY?


Zapraszamy do kontaktu z nami! Z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.


Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego  w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013. Projekt RPLU.01.01.00-06-117/12
Zbudowanie konkurencyjnej pozycji przedsiębiorstwa aid interactive agency Jacek Łopatek przez wprowadzenie innowacyjnych usług oraz nowoczesnych technologii w branży informatycznej.
Aid intractive agency Jacek Łopatek - ul. Fryderyka Chopina 7/24, 20-026 Lublin. Telefon +48 881 77 11 77