Animacja Logo

projektowanie graficzne billboard
Billboard Art Moves
18/08/2016
plakaty Lublin
Plakat Carnaval Sztukmistrzów
16/08/2016
Pokarz wszystkie

Agencja reklamowa AID stworzyła animację komputerową, która przedstawia wykonane przez nas loga dla firm. Jest to tylko część naszych prac, na które składają się ponadto plakaty, cinamagraphy, identyfikacje wizualne, i wiele, wiele innych. Cała animacja komputerowa prezentuje płynnie przechodzące obrazy, którym towarzyszy dobrana muzyka. Wszystkie wykreowane przez naszą agencję reklamową w Lublinie loga dla firm, składające się na animację komputerową, komponują się w całości z podłożoną pod nie melodią w taki sposób, że wszystko współgra ze sobą i zgrywa w czasie z muzycznymi akcentami.

Użyte w animacji komputerowej kolory są wyraziste i tym właśnie przyciągają wzrok odbiorców. Ekspresywne barwy tła kontrastują z kolorami log dla firm, przez co obrazy zapadają i utrwalają się w pamięci odbiorców. Zastosowana przez naszą agencję reklamową z Lublina muzyka pod animację komputerową jest pogodna i lekka, przez co nie angażuje zbyt mocno i nie zakłóca odbioru obrazów.

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego  w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013. Projekt RPLU.01.01.00-06-117/12
Zbudowanie konkurencyjnej pozycji przedsiębiorstwa aid interactive agency Jacek Łopatek przez wprowadzenie innowacyjnych usług oraz nowoczesnych technologii w branży informatycznej.
Aid intractive agency Jacek Łopatek - ul. Fryderyka Chopina 7/24, 20-026 Lublin. Telefon +48 881 77 11 77