Banery reklamowe

Reklama outdoor w tradycyjnej formie banera reklamowego.

Banery reklamowe to wielkoformatowe konstrukcje reklamowe, które odbierane są na zewnątrz, poza internetem. Ich celem jest zwrócenie uwagi przechodniów. Kierowane są też do kierowców, ponieważ ze względu na duży rozmiar, mają szansę je zauważyć. Banery są często umieszczane w pobliżu sygnalizacji świetlnych i takich miejsc, w których należy zwolnić bądź zatrzymać się. Wszystko po to, by podczas przerwy zmotoryzowani mieli okazję przyjrzeć się reklamie.

Banery stawiają na przekaz obrazem, dlatego przedstawiają zazwyczaj fotografię bądź projekt graficzny. Relacja za pomocą tekstu mijałaby się z celem, ponieważ wymusza na odbiorcy zatrzymanie się i wytężenie uwagi. Jest to niemożliwe w przypadku prowadzenia auta. Mogłoby również zostać również zignorowane przez przechodniów. Baner reklamowy powinien być wyrazisty i zagadkowy, by odbiorcy po powrocie do domu, zechcieli zapoznać się z zaprezentowaną na zewnątrz reklamą produktu, firmy bądź zagadnienia. Agencja reklamowa AID wykonuje różnego rodzaju projekty graficzne, w tym również intrygujące i kreatywne billboardy banery reklamowe. Zwracają one na siebie uwagę kolorem i kompozycją.

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego  w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013. Projekt RPLU.01.01.00-06-117/12
Zbudowanie konkurencyjnej pozycji przedsiębiorstwa aid interactive agency Jacek Łopatek przez wprowadzenie innowacyjnych usług oraz nowoczesnych technologii w branży informatycznej.
Aid intractive agency Jacek Łopatek - ul. Fryderyka Chopina 7/24, 20-026 Lublin. Telefon +48 881 77 11 77