Cinemagraph

Zapętlony gif stworzony z materiału filmowego w cinamagraph.

Cinemagraph to forma kreatywnej fotografii. Jest to uzupełnienie standardowego zdjęcia o ruchomy element. Cinemagraphy są nowoczesnym rozwiązaniem, niemniej niezwykle ciekawym. To nowy wymiar fotografii, która oddaje wrażenie oglądania filmu. Ze zwykłego zdjęcia wyszczególnia się element, który następnie wprawia się w ruch. Cinemagraph można poruszyć za pomocą programu graficznego. Aby go wykonać, należy zrobić serię zdjęć jakiegoś szczegółu. Kolejnym posunięciem jest zrealizowanie fotografii całościowej, w której wcześniej fotografowany obiekt będzie fragmentem ogółu. Dzięki temu uzyskujemy statyczny obraz z płynnie zapętloną animacją.

Ruchoma fotografia to stosunkowo niedawny wynalazek. Po raz pierwszy została wykreowana w 2001 roku, przez amerykańskich fotografów. Oferta AID agencji reklamowej Lublin zawiera również wykonanie cinemagraph‚ów. Ze zdjęcia wybieramy najbardziej charakterystyczny element, którego poruszenie wywołuje fascynację. Oglądając taką ruchomą fotografię, odnosimy wrażenie satysfakcji i zadowolenia. Profesjonalne wykonanie fotografii ułatwia nam wysokiej jakości sprzęt i specjalistyczne studio fotograficzne. AID agencja interaktywna zaprasza do zapoznania się z przygotowanym przez nas portfolio, w którym zawarliśmy najlepsze projekty graficzne i fotografie.

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego  w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013. Projekt RPLU.01.01.00-06-117/12
Zbudowanie konkurencyjnej pozycji przedsiębiorstwa aid interactive agency Jacek Łopatek przez wprowadzenie innowacyjnych usług oraz nowoczesnych technologii w branży informatycznej.
Aid intractive agency Jacek Łopatek - ul. Fryderyka Chopina 7/24, 20-026 Lublin. Telefon +48 881 77 11 77