Fotografia produktowa

Forma profesjonalnego przedstawienia produktu poprzez fotografię.

Fotografia produktowa to przedstawienie artykułów w taki sposób, aby wyłowić z nich same pozytywne cechy i zwiększyć ich atrakcyjność. Prawidłowo wykonane zdjęcia reklamowe kuszą konsumentów i zmuszają do zakupienia prezentowanego towaru ze sklepu. Nawet mało zachęcający produkt można ukazać w zupełnie innym świetle. Fotografia produktowa w znaczący sposób wpływa na liczbę klientów sklepu internetowego. Dzięki takim zdjęciom mogą oni zapoznać się wizualnie z artykułem, który chcą zakupić.

Zdjęcia reklamowe powinny być odpowiednio wykonane. W tym celu potrzebny jest nie tylko właściwy sprzęt fotograficzny. Istotnym elementem są również prawidłowe oświetlenie fotografowanych artykułów i tło, na którym realizowane są zdjęcia. Studio fotograficzne, jakie posiada agencja reklamowa AID, spełnia wszystkie warunki, potrzebne do wykonania profesjonalnych zdjęć reklamowych. Specjalizujemy się w realizowaniu fotografii produktowych, wydobywając z nich całą magię przekazu. Wiemy jak obraz ważny jest w ludzkim odbiorze i jak duże znaczenie ma dla sklepów internetowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi pracami, które prezentujemy w portfolio.

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego  w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013. Projekt RPLU.01.01.00-06-117/12
Zbudowanie konkurencyjnej pozycji przedsiębiorstwa aid interactive agency Jacek Łopatek przez wprowadzenie innowacyjnych usług oraz nowoczesnych technologii w branży informatycznej.
Aid intractive agency Jacek Łopatek - ul. Fryderyka Chopina 7/24, 20-026 Lublin. Telefon +48 881 77 11 77