Ilustracja

Ilustracja jest sposobem do podkreślenia wyjątkowości projektu.

Ilustracja zamieszczona na stronie internetowej czy papierowej, jako pierwsza przyciąga wzrok. Często to właśnie ona, w przypadku książki czy czasopisma, decyduje o sięgnięciu do danej pozycji. Jeżeli dane miejsce zawiera nieciekawą ilustrację, która nie wzbudza zainteresowania, treść nie będzie w ogóle przeczytana przez odbiorcę. Pierwsze, wzrokowe wrażenie jest najważniejsze i to ono decyduje o uwadze adresata. Bardzo istotną kwestią są kolory obrazu, które jednak nie powinny być zbyt wyzywające. Wszystko co składa się na ilustrację, a więc kolor i wzór, powinno być przede wszystkim spójne i adekwatne do tematu.

Zadaniem ilustracji jest zachęcenie do zapoznania się z dalszą treścią, która jest nią opatrzona. Sygnuje ona najczęściej okładki książek, czym ma zaintrygować czytelnika, który dzięki niej zdecyduje się sięgnąć po wolumen. Taką samą funkcję spełnia widniejąc na stronach internetowych lub okładkach czasopism – jest ich wizytówką.  Jako agencja reklamowa wykonujemy pomysłowe i atrakcyjne wizerunkowo ilustracje, które zachęcają do weryfikacji opatrzonego nią tekstu.

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego  w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013. Projekt RPLU.01.01.00-06-117/12
Zbudowanie konkurencyjnej pozycji przedsiębiorstwa aid interactive agency Jacek Łopatek przez wprowadzenie innowacyjnych usług oraz nowoczesnych technologii w branży informatycznej.
Aid intractive agency Jacek Łopatek - ul. Fryderyka Chopina 7/24, 20-026 Lublin. Telefon +48 881 77 11 77