Katalog reklamowy

Katalog produktowy dobrą formą reklamy bezpośredniej.

Katalog reklamowy stanowi wirtualną prezentację firmy bądź produktów, które oferuje. Zawiera w sobie zdjęcia, które są najbardziej reprezentatywne dla działalności firmy. Katalog jest jednym z tradycyjnych elementów marketingowych, jako materialny przekaźnik wizerunku firmy. O jakości folderów produktów świadczy przede wszystkim estetyka ich wyglądu zewnętrznego. To ona zachęca odbiorców do zapoznania się z zawartą w nich treścią. Są nią fotografia reklamowa i produktowa, opatrzone krótkim opisem przedstawianych artykułów. Takie firmowe foldery są zewnętrzną, namacalną prezentacją produktów, jakie oferuje dane przedsiębiorstwo.

Katalogi reklamowe są często wykorzystywane w celu wyróżnienia konkretnych klientów. Nierzadko wysyłane są pocztą do zaopatrujących się w danej firmie interesantów. W ten sposób są oni na bieżąco informowani o nowościach, które pojawiają się w ofercie przedsiębiorstwa. Agencja reklamowa AID wykonuje projekty graficzne katalogów. Ponadto oferujemy również realizację wartościowych fotografii produktowych i reklamowych, które w znacznym stopniu decydują o wzbudzeniu zainteresowania odbiorców. Dodatkowo stworzymy czytelne i jakościowe opisy prezentowanych artykułów.

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego  w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013. Projekt RPLU.01.01.00-06-117/12
Zbudowanie konkurencyjnej pozycji przedsiębiorstwa aid interactive agency Jacek Łopatek przez wprowadzenie innowacyjnych usług oraz nowoczesnych technologii w branży informatycznej.
Aid intractive agency Jacek Łopatek - ul. Fryderyka Chopina 7/24, 20-026 Lublin. Telefon +48 881 77 11 77