Plakaty

Plakat to przekaz kierowany do szerokiego grona ludzi.

Plakaty używane są przede wszystkim do rozreklamowania nadchodzących imprez tematycznych. Zwracają uwagę przechodniów, informując o zbliżającym się wydarzeniu. Ilustracje te powinny być umieszczane w dużej ilości, a jeżeli impreza rzeczowa jest istotnym epizodem, jak np. koncert znanego zespołu, takie reklamy powinny mieć zasięg międzymiastowy. Przekaz i ilość plakatów znajduje odzwierciedlenie w liczbie uczestników wydarzenia. Z tego też względu muszą posiadać czytelną i adekwatną do wydarzenia ilustrację. Ma ona za zadanie scharakteryzować wydarzenie, by słowa nie były potrzebne. Ich funkcja jest czysto informacyjna, to znaczy określenie miejsca i czasu wydarzenia.

Plakaty są formą reklamy zewnętrznej. Pojawiają się również na stronach internetowych, jednak ich głównym zadaniem jest dotarcie do odbiorców poza internetem. Aby mogły zwrócić uwagę, ich kolory powinny być wyraziste, a format okazały. To one w głównej mierze decydują o liczebności osób, które wezmą udział w wydarzeniu. AID agencja reklamowa Lublin stworzy dla Ciebie wyraziste, opatrzone jasnym przekazem i czytelną treścią.

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego  w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013. Projekt RPLU.01.01.00-06-117/12
Zbudowanie konkurencyjnej pozycji przedsiębiorstwa aid interactive agency Jacek Łopatek przez wprowadzenie innowacyjnych usług oraz nowoczesnych technologii w branży informatycznej.
Aid intractive agency Jacek Łopatek - ul. Fryderyka Chopina 7/24, 20-026 Lublin. Telefon +48 881 77 11 77