Wizytówki

Najpopularniejsza i najtańsza forma zrobienia pierwszego wrażenia.

Wizytówki to konieczne wyposażenie każdej poważnej firmy. Posiadanie ich kojarzy się z rzetelnością i zaangażowaniem w wykonywaną pracę. Co prawda, kontakt do praktycznie każdej z firm znajduje się na jej stronie internetowej, jednak wizytówki wyrażają klasę i tradycję. Wizytówka to namacalny identyfikator firmy, którego wykonanie w znacznym stopniu wpływa na wizerunek całego przedsiębiorstwa. Powinna ona być perfekcyjnie dopracowana pod względem graficznym, jakość papieru jest też niemniej ważna. Zaawansowana pod względem estetyki i jakości identyfikatora świadczy o profesjonalizmie firmy i zaangażowaniu właścicieli w jej prowadzenie.

Taki identyfikator świadczy o profesjonalizmie, ponieważ nie każda firma go posiada. W dobie internetu często zapomina się, jak ważne dla postrzegania jest tradycyjna forma reklamy. Wizytówkę można mieć zawsze w zasięgu ręki, ponieważ zazwyczaj przechowuje się je w portfelu. Natomiast strona internetowa wymaga od klientów stałego dostępu do internetu. AID agencja reklamowa  projektuje profesjonalne projekty wizytówek dla firm i osób prywatnych. Posiadanie namacalnego identyfikatora nobilituję każde przedsiębiorstwo do wyższej rangi.

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego  w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013. Projekt RPLU.01.01.00-06-117/12
Zbudowanie konkurencyjnej pozycji przedsiębiorstwa aid interactive agency Jacek Łopatek przez wprowadzenie innowacyjnych usług oraz nowoczesnych technologii w branży informatycznej.
Aid intractive agency Jacek Łopatek - ul. Fryderyka Chopina 7/24, 20-026 Lublin. Telefon +48 881 77 11 77